Aug. 13

HS VOLLEYBALL 

McAlester at Sequoyah, 5 p.m.

HS SOFTBALL

Stuart at Caney Festival

Talihina at Silo, 4 p.m. 

Moss at Paden, 4 p.m.

Quinton at Canadian, 4 p.m.

Pittsburg at Stonewall, 4:30 p.m.

Ft. Towson at Clayton, 4:30 p.m. 

Hartshorne at Stigler, 4:30 p.m.

Whitesboro at Red Oak, 4:30 p.m.

Varnum/Wilburton at Kiowa, 4:30 p.m.

Savanna at Colbert, 5 p.m.

Glenpool at McAlester, 5 p.m.

HS BASEBALL 

Haileyville/Pittsburg at Clayton, 4 p.m.

Byng at Stuart, 4 p.m.

Buffalo Valley at Red Oak, 4 p.m.

Moss at Stringtown, 4:30 p.m.

Kiowa at Crowder, 4:30 p.m.

Aug. 15

HS VOLLEYBALL

Shawnee at McAlester, 6 p.m.

HS SOFTBALL

Crowder at Wister, 4 p.m.

Clayton at Coleman, 4 p.m.

Hartshorne at Poteau, 4:30 p.m.

Silo at Savanna, 5 p.m.

Haileyville at Talihina, 5 p.m.

Panama at Wilburton, 5 p.m.

Moss at Little River Conference Tournament, Shawnee

Canadian at Gore Tournament

Kiowa at Calera Tournament

Red Oak at Oktaha Tournament

McAlester at Byng Tournament

Eufaula at Dewar Tournament

Pittsburg at Whitesboro Tournament

HS BASEBALL

Buffalo Valley at Cameron, 3:30 p.m. 

Kiowa at Stonewall, 4:30 p.m.

Earlsboro Tournament

Carl Albert Tournament

Haileyville/Pittsburg at Wapanucka Tournament

Aug. 16

HS VOLLEYBALL

McAlester at Chouteau Tournament

HS SOFTBALL

Colcord at Wilburton, 4 p.m.

Silo at Hartshorne, 4 p.m.

Clayton at Talihina, 4:30 p.m.

Canadian at Gore Tournament

Red Oak at Oktaha Tournament

McAlester at Byng Tournament

Eufaula at Dewar Tournament

Pittsburg at Whitesboro Tournament

Moss at Little River Conference Tournament, Shawnee

HS BASEBALL

Calvin at Kiowa, 4 p.m.

Earlsboro Tournament

Carl Albert Tournament

Haileyville/Pittsburg at Wapanucka Tournament

Aug. 17

HS VOLLEYBALL

McAlester at Chouteau Tournament

HS SOFTBALL

LeFlore Festival

Moss at Little River Conference Tournament, Shawnee

Canadian at Gore Tournament

Kiowa at Calera Tournament

McAlester at Byng Tournament

Eufaula at Dewar Tournament

Pittsburg at Whitesboro Tournament

HS BASEBALL 

Earlsboro Tournament

Carl Albert Tournament

Aug. 19

HS BASEBALL

Buffalo Valley at McCurtain, 3:30 p.m.

Red Oak/Varnum at Stuart, 3:30, 5:30, 7:30 p.m.

Haileyville/Pittsburg at Crowder, 4 p.m.

Moss at Earlsboro, 4:30 p.m.

Clayton at Buffalo Valley, 4:30 p.m.

HS SOFTBALL

Wetumka at Moss, 4 p.m. 

Red Oak at Talihina, 4 p.m.

Clayton at Rattan, 4:30 p.m.

Hulbert at Wilburton, 4:30 p.m.

Calera at Hartshorne, 4:30 p.m.

Konawa at Savanna, 4:30 p.m.

McAlester at Haskell, 5 p.m.

Okmulgee at Eufaula, 5 p.m. 

Aug. 20

HS VOLLEYBALL

Tulsa Memorial at McAlester, 7 p.m.

HS SOFTBALL

Crowder at Strother, 4 p.m. 

Clayton at Milburn, 4 p.m.

Talihina at Colbert, 4 p.m.

Haileyville at Canadian, 4 p.m.

Moss at Depew, 4:30 p.m. 

Whitesboro at Pittsburg, 4:30 p.m.

Red Oak at Porum, 4:30 p.m.

Hartshorne at Konawa, 4:30 p.m.

Eufaula at Okmulgee, 5 p.m. 

Howe at Wilburton, 5 p.m.

Kiowa at Quinton, 5 p.m.

HS BASEBALL

Buffalo Valley/Bokoshe at Whitesboro, 3 p.m.

Kiowa vs. Stringtown at Atoka, 4 p.m.

Indianola at Moss, 4:30 p.m.

Stonewall at Clayton, 4:30 p.m.

Red Oak at Oktaha, 4:30 p.m.

Aug. 22

HS SOFTBALL

Indianola Tournament

Stuart Invitational Tournament

Canadian at Okmulgee Tournament

Hartshorne at Oktaha Tournament

Atoka/Eufaula at Savanna, 4 p.m.

Red Oak at Wister, 4:30 p.m.

Talihina at Calera, 5 p.m.

Buffalo Valley vs. Rock Creek and Antlers at Antlers, 5 p.m.

Oktaha Tournament

HS BASEBALL 

Indianola at Stuart, 4 p.m.

McCurtain at Haileyville/Pittsburg, 4 p.m. 

Whitesboro Tournament

Moss at Tupelo Tournament

Eastern Tournament

Aug. 23

HS VOLLEYBALL

McAlester at Muskogee Tournament

HS SOFTBALL

Indianola Tournament

Stuart Invitational Tournament

Oktaha Tournament

Canadian at Okmulgee Tournament

Red Oak at Stillwater Festival

HS BASEBALL

Latta at Stuart, 4:30 p.m.

Whitesboro Tournament

Moss at Tupelo Tournament

Eastern Tournament

Aug. 24

HS VOLLEYBALL 

McAlester at Muskogee Tournament

HS SOFTBALL

Indianola Tournament

Stuart Invitational Tournament

Canadian at Okmulgee Tournament

Red Oak at Stillwater Festival

HS BASEBALL

Ft. Towson at Stuart, noon

Whitesboro Tournament

Moss at Tupelo Tournament

Eastern Tournament

Aug. 26

HS SOFTBALL

Boswell at Clayton, 4:30 p.m.

Hugo at Buffalo, 4:30 p.m.

Talihina at Konawa, 4:30 p.m.

Moss/Roff at Strother, 5 p.m.

Durant at McAlester, 5 p.m.

Eufaula at Beggs, 5 p.m. 

Pitt 8 Conference Fast-Pitch Festival

HS BASEBALL

Drummond and Red Oak at Asher, noon

Clayton at McCurtain, 4:30 p.m.

Rattan at Stuart, 5 p.m.

Moss at Roff, 5 p.m.

Aug. 27

HS VOLLEYBALL

Locust at McAlester, 6:30 p.m.

HS SOFTBALL

Hartshorne at Whitesboro, 4 p.m.

Moss at Sasakwa, 4:30 p.m.

Clayton at Soper, 4:30 p.m.

Wilburton at Central Sallisaw, 4:30 p.m.

Red Oak at Caney, 4:30 p.m.

McAlester at Ada, 5 p.m.

Beggs at Eufaula, 5:30 p.m. 

Pitt 8 Conference Fast-Pitch Festival

HS BASEBALL

Buffalo Valley/Whitesboro at McCurtain, 3:30 p.m.

Haileyville/Pittsburg at Kiowa, 4 p.m.

Red Oak at Clayton, 4 p.m.

Moss at Vanoss, 4:30 p.m. 

Stuart vs. Stringtown at Atoka Complex, 4:30 p.m.

Aug. 28

HS BASEBALL

Red Oak and Drummond at Asher, noon

Stuart at Buffalo Valley, 4:30 p.m.

Aug. 29

HS VOLLEYBALL

McAlester at Muskogee, 6 p.m. 

HS SOFTBALL

Kiowa at Tushka Tournament

Wister at Crowder, 4 p.m.

Bowlegs at Moss, 4:30 p.m.

Maud at Stuart, 4:30 p.m.

Clayton at Quinton, 4:30 p.m.

Red Oak at Webbers Falls, 4:30 p.m.

Talihina at Hartshorne, 4:30 p.m.

Caddo at Savanna, 4:30 p.m.

Graham-Dustin at Canadian, 4:30 p.m.

Tahlequah Sequoyah/Whitesboro at Wilburton, 4:30 p.m.

McAlester at Tahlequah, 5 p.m.

Preston at Eufaula, 5:30 p.m. 

Pittsburg/Stringtown at Wapanucka, 5 p.m. 

HS BASEBALL

Moss at Kiowa, 4 p.m.

Wister at Red Oak, 4 p.m.

Clayton at Ft. Towson, 4:30 p.m.

Calvin Tournament 

Aug. 30 

HS FOOTBALL

Empire at Quinton, 7 p.m.

HS SOFTBALL

Stuart, Woodland at Dewar, noon

Crowder at Hartshorne, 3:30 p.m.

Moss/Macomb at Earlsboro, 4:30 p.m. 

Smithville at Clayton, 4:30 p.m.

Buffalo Valley at Hugo, 4:30 p.m.

Eufaula at Warner, 4:30 p.m. 

Kiowa at Tushka Tournament

HS BASEBALL 

Whitesboro/Caney at Red Oak, 11 a.m.

Buffalo Valley at LeFlore, 2 p.m.

Tupelo at Kiowa, 4 p.m.

Bokoshe at Clayton, 4 p.m.

Stuart at Kiowa, 4 p.m.

Macomb/Panola at Moss, 4:30 p.m.

Calvin Tournament

Aug. 31

HS SOFTBALL

Kiowa at Tushka Tournament

Sept. 3

HS VOLLEYBALL 

McAlester at Locust Grove, 5 p.m.

HS SOFTBALL

Talihina at Battiest, 4 p.m. 

Quinton at Clayton, 4:30 p.m.

Wilburton at Hulbert, 4:30 p.m.

Stuart at Red Oak, 4:30 p.m.

Calera at Hartshorne, 4:30 p.m.

Moss/Mounds at Liberty, 5 p.m.

Eufaula at Spiro, 5 p.m. 

Pitt 8 Conference Fast-Pitch Festival

HS BASEBALL 

Indianola at Clayton, 4 p.m.

Red Oak at Tushka, 4 p.m.

Crowder at Stuart, 4:30 p.m.

Calvin Tournament

Sept. 5

HS VOLLEYBALL

McAlester at Tulsa Webster, 7 p.m.

HS SOFTBALL

Silo Tournament

New Lima Tournament

LeFlore Tournament

Eufaula Tournament

Milburn at Clayton, 4 p.m. 

Pittsburg at Whitesboro, 4:30 p.m.

McAlester at Glenpool, 5 p.m.

HS BASEBALL

Howe Tournament

Red Oak at Tupelo, 3:30 p.m.

Wapanucka at Kiowa, 4 p.m.

Clayton at Haileyville/Pittsburg, 4 p.m.

Vanoss at Stuart, 4:30 p.m.

Stringtown at Moss, 4:30 p.m.

Sept. 6

HS FOOTBALL 

Canadian at Foyil, 7 p.m.

Stigler at Hartshorne, 7 p.m.

Wilburton at Talihina, 7 p.m.

Savanna at Antlers, 7 p.m.

Cross Christian Academy at Quinton, 7 p.m.

Muskogee at McAlester, 7:30 p.m.

HS SOFTBALL

Silo Tournament

LeFlore Tournament

New Lima Tournament

Eufaula Tournament

Oktaha at McAlester, 4 p.m.

Clayton at Haworth, 4:30 p.m.  

HS BASEBALL

Howe Tournament

Red Oak at Crowder, 4 p.m.

Wright City at Stuart, 4:30 p.m.

Clayton at Tushka, 5 p.m. 

Sept. 7

HS SOFTBALL

Silo Tournament

New Lima Tournament

LeFlore Tournament

Eufaula Tournament

HS BASEBALL 

Howe Tournament

Haileyville/Pittsburg at Stuart, noon

Sept. 9 

HS SOFTBALL

Stringtown at Pittsburg, 4 p.m.

Tushka at Stuart, 4 p.m.

Cameron at Red Oak, 4 p.m.

New Lima at Moss, 4:30 p.m. 

Wilson at Crowder, 4:30 p.m. 

Hartshorne at Pocola Tournament, 4:30 p.m.

Kiowa at Whitesboro, 4:30 p.m.

Savanna at Colbert, 4:30 p.m.

Clayton at Ft. Towson, 4:30 p.m. 

Canadian at McCurtain, 4:30 p.m.

Buffalo Valley at LeFlore, 4:45 p.m. 

Holdenville at McAlester, 5 p.m.

Eufaula at Henryetta, 5:30 p.m.  

HS BASEBALL

Haileyville/Pittsburg at Calvin, 4 p.m.

Caney at Stuart, 4:30 p.m.

Varnum at Moss, 4:30 p.m.

Stringtown at Clayton, 4:30 p.m.

Kiowa at Red Oak, 4:30 p.m.

Sept. 10

HS VOLLEYBALL

McAlester at Seminole, 6:30 p.m.

HS SOFTBALL

Indianola at Pittsburg, 4 p.m. 

Quinton at Hartshorne, 4 p.m. 

Talihina at Savanna, 4 p.m.

Depew at Moss, 4:30 p.m. 

LeFlore/Sasakwa at Clayton, 4:30 p.m.

Allen at Stuart, 4:30 p.m.

Roff at Red Oak, 4:30 p.m.

Dewar at Kiowa, 4:30 p.m.

Porter at Canadian, 4:30 p.m.

Wilburton at Howe, 5 p.m. 

Henryetta at Eufaula, 5:30 p.m.

HS BASEBALL

Red Oak at Wister, 4 p.m.

Tupelo at Moss, 4:30 p.m.

Whitesboro at Clayton, 4:30 p.m.

Sept. 12

HS VOLLEYBALL

McAlester at Chouteau, 6:30 p.m.

HS SOFTBALL

Kiowa Tournament

Clayton at Rock Creek, 4:30 p.m.

Pocola at Wilburton, 4:30 p.m. 

Webbers Falls at Canadian, 4:30 p.m.

Tahlequah at McAlester, 5 p.m.

HS BASEBALL

Stuart Tournament

Clayton Tournament

Red Oak at Silo Tournament

Sept. 13

HS FOOTBALL

Cave Springs at Canadian, 7 p.m.

Spiro at Hartshorne, 7 p.m.

Wilburton at Konawa, 7 p.m.

Liberty at Savanna, 7 p.m.

Quinton at Graham-Dustin, 7 p.m.

McAlester at Poteau, 7:30 p.m.

HS SOFTBALL

Kiowa Tournament

Durant Tournament

Canadian at Haileyville, 4 p.m.

Rattan at Clayton, 4:30 p.m. 

HS BASEBALL

Clayton Tournament

Red Oak at Silo Tournament

Stuart Tournament

Sept. 14

HS VOLLEYBALL

McAlester at Noble Tournament

HS SOFTBALL

Kiowa Tournament

Durant Tournament

HS BASEBALL

Clayton Tournament

Red Oak at Silo Tournament

Stuart Tournament

Sept. 16

HS SOFTBALL

Moss at Mason, 4:30 p.m. 

Stuart at Caddo, 4:30 p.m.

Wilburton at Stigler, 4:30 p.m. 

Colbert at Hartshorne, 4:30 p.m.

Silo at Kiowa, 4:30 p.m.

Savanna at Konawa, 4:30 p.m.

Canadian/Indianola at Clayton, 4:30 p.m.

Ada at McAlester, 5 p.m.

Eufaula at Kiefer, 5 p.m.

Pittsburg/Oilton at New Lima, 5:15 p.m. 

LeFlore County Tournament

HS BASEBALL

Haileyville/Pittsburg at Indianola, 4 p.m.

Moss at New Lima, 4:30 p.m. 

Wright City at Red Oak, 5 p.m.

Sept. 17

HS VOLLEYBALL

Coweta at McAlester, 6 p.m.

HS SOFTBALL

Clayton/Durant JV at Antlers, 4 p.m. 

Crowder/Graham-Dustin at Canadian, 4 p.m.

Chouteau at Wilburton, 4:30 p.m.

Stonewall at Stuart, 4:30 p.m.

Red Oak at Dewar, 4:30 p.m.

Kiowa at Caddo, 4:30 p.m.

Savanna at Hartshorne, 4:30 p.m.

Eufaula at Morris, 4:30 p.m.

Liberty at Moss, 5 p.m.  

McAlester at Will Rogers, 5 p.m.

LeFlore County Tournament

HS BASEBALL

Calvin at Moss, 4 p.m.

Leflore at Haileyville/Pittsburg, 4 p.m.

Howe at Red Oak, 4 p.m.

Kiowa at Tushka, 4:30 p.m.

Stuart at Stonewall, 4:30 p.m.

Sept. 19

HS VOLLEYBALL

Sapulpa at McAlester, 6:30 p.m.

HS SOFTBALL

Kiowa/Varnum at Moss, 4 p.m. 

McCurtain at Talihina, 4 p.m.

Checotah at Eufaula, 4 p.m. 

Hartshorne at Silo, 4:30 p.m.

Porter at Canadian, 4:30 p.m.

Buffalo Valley, Antlers at Caney, 5 p.m. 

McAlester at Tulsa Memorial, 5 p.m.

Tahlequah Sequoyah Tournament

Wright City Tournament

LeFlore County Tournament

HS BASEBALL

Kiowa at Rattan Tournament

Stuart at Calvin, 4 p.m.

Moss at Macomb, 4:30 p.m.

Clayton at Bennington, 4:30 p.m.

Red Oak at Durant/Tishomingo, East/West Shootout

Sept. 20

HS FOOTBALL

Canadian at Keota, 7 p.m.

Hartshorne at Henryetta, 7 p.m.

Savanna at Wilburton, 7 p.m.

Quinton at Porum, 7 p.m.

McAlester at Ardmore, 7:30 p.m.

HS SOFTBALL

Moss at Allen, 4 p.m. 

Crowder at Whitesboro, 4 p.m.

Stuart at Tupelo, 4 p.m.

McAlester at Durant, 5 p.m.

Tahlequah Sequoyah Tournament

Wright City Tournament

LeFlore County Tournament

Dale Festival, Firelake Ballfields in Shawnee

HS BASEBALL

Kiowa at Rattan Tournament

Stuart at Moss, 4 p.m.

Howe at Haileyville/Pittsburg, 4:30 p.m.

Red Oak at Durant/Tishomingo, East/West Shootout

Sept. 21

HS SOFTBALL 

Wright City Tournament

Dale Festival, Firelake Ballfields

HS BASEBALL

Kiowa at Rattan Tournament

Byng at Red Oak, 1 p.m.

Stuart at Preston, 1 p.m.

Sept. 23

HS SOFTBALL

Pittsburg at Tupelo, 4 p.m. 

Wilburton at Panama, 4 p.m. 

Talihina vs Arkoma, Cameron at Cameron, 4 p.m.

Stuart at Roff, 4:30 p.m.

Tushka at Kiowa, 4:30 p.m.

Canadian at Keota, 4:30 p.m.

Wright City at Clayton, 5 p.m. 

Kiefer at Eufaula, 5 p.m. 

HS BASEBALL

Cameron at Buffalo Valley, 4 p.m. 

McCurtain at Stuart, 4 p.m.

Moss at Haileyville/Pittsburg, 4:30 p.m.

Kiowa at Vanoss, 4:30 p.m. 

Clayton at Wright City, 4:30 p.m. 

Oktaha at Red Oak, 4:30 p.m.

Sept. 24

HS VOLLEYBALL

Seminole at McAlester, 6:30 p.m. 

HS SOFTBALL

Quinton at Crowder, 4 p.m. 

Clayton at Tupelo, 4 p.m. 

Rattan at Red Oak, 4 p.m.

Pittsburg at Graham-Dustin, 4:30 p.m. 

Morris at Eufaula, 4:30 p.m. 

Oktaha at Kiowa, 4:30 p.m.

Hartshorne at Colbert, 4:30 p.m.

Antlers at Buffalo Valley, 4:30 p.m. 

Savanna at Caddo, 4:30 p.m.

Canadian at Webbers Falls, 4:30 p.m.

Broken Bow at Wilburton, 5 p.m.

New Lima at Stuart, 5 p.m. 

HS BASEBALL

Rattan at Red Oak, 5 p.m.

Sept. 26

HS SOFTBALL 

Talihina at Antlers, 4:30 p.m. 

Wilburton at Heavener, 4:30 p.m.

Hartshorne at Savanna, 4:30 p.m.

Tulsa Memorial at McAlester, 5 p.m.

Spiro at Eufaula, 5 p.m.  

HS BASEBALL

Districts

Sept. 27

HS FOOTBALL

Arkoma at Canadian, 7 p.m.

Hartshorne at Atoka, 7 p.m.

Wilburton at Antlers, 7 p.m.

Eagle Point at Quinton, 7 p.m.

McAlester at Durant, 7:30 p.m.

HS SOFTBALL

Red Oak at Howe, 4:30 p.m.

Konawa at Hartshorne, 3 p.m.

Sept. 30

HS SOFTBALL 

Hartshorne at Heavener, 4 p.m.

Poteau at Wilburton, 4:30 p.m. 

Pocola at Red Oak, 4:30p.m. 

McAlester at Holdenville, 5 p.m.

HS BASEBALL

Districts

Oct. 1

HS VOLLEYBALL

McAlester at Noble, 6 p.m.

HS SOFTBALL

McAlester at Oktaha, 4 p.m.

Red Oa at Poteau, 4:30 p.m.

Kiowa at Durant, 5 p.m. 

Oct. 3

HS FOOTBALL

Cave Springs at Quinton, 7 p.m. 

HS SOFTBALL

Regionals

HS BASEBALL

Districts

Oct. 4 

HS FOOTBALL

Canadian at Porum, 7 p.m.

Eufaula at Hartshorne, 7 p.m.

Valliant at Wilburton, 7 p.m.

Savanna at Central Sallisaw, 7 p.m.

Ada at McAlester, 7:30 p.m.

HS SOFTBALL

Regionals

HS BASEBALL

Districts

Oct. 5

HS BASEBALL 

Districts

Oct. 7 

McAlester at Broken Bow, 5 p.m. 

Oct. 8 

HS VOLLEYBALL

McAlester at Collinsville, 6 p.m.

Oct. 10

HS SOFTBALL

State Tournament

HS BASEBALL

State Tournament

Oct. 10 

HS VOLLEYBALL

Tahlequah at McAlester, 6 p.m. 

Oct. 11

HS FOOTBALL 

Caddo at Canadian, 7 p.m.

Hartshorne at Antlers, 7 p.m.

Wilburton at Atoka, 7 p.m.

Savanna at Warner, 7 p.m.

Tulsa Hale at McAlester, 7:30 p.m.

Quinton at Destiny Christian, 7:30 p.m.

HS SOFTBALL

State Tournament

HS BASEBALL

State Tournament

Oct. 12

HS SOFTBALL

State Tournament

Oct. 14

HS VOLLEYBALL

McAlester at Regional Tournament, 4:30 p.m. 

HS BASEBALL 

State Tournament

Oct. 17

HS FOOTBALL

Weleetka at Canadian, 7 p.m. 

Valliant at Hartshorne, 7 p.m.

Eufaula at Wilburton, 7 p.m.

Savanna at Porter, 7 p.m.

Quinton at Wellston, 7 p.m.

McAlester at Coweta, 7:30 p.m.

Oct. 25

HS FOOTBALL

Strother at Canadian, 7 p.m.

Hartshorne at Wilburton, 7 p.m.

Savanna at Talihina, 7 p.m.

Quinton at Decatur (Ark.) 7 p.m.

Tulsa Edison at McAlester, 7:30 p.m.

Nov. 1

HS FOOTBALL

Canadian at Wetumka, 7 p.m.

Hugo at Hartshorne, 7 p.m.

Gore at Savanna, 7 p.m.

Wilburton at Heavener, 7 p.m.

Glenpool at McAlester, 7:30 p.m.

HS BASKETBALL

Braggs at Haileyville, 6:30/8 p.m.

Nov. 8

HS FOOTBALL

Canadian at Maud, 7 p.m.

Hartshorne at Heavener, 7 p.m.

Wilburton at Hugo, 7 p.m.

McAlester at Bishop Kelley, 7 p.m.

Savanna at Hulbert, 7 p.m. 

Velma Alma at Quinton, 7 p.m.

HS BASKETBALL

Haileyville at Stuart, 6:30/8 p.m.

Nov. 15 

HS BASKETBALL

Haileyville at Indianola, 6:30/8 p.m.

Nov. 19

HS BASKETBALL

Haileyville at Panola, 6:30/8 p.m.

Nov. 21

HS BASKETBALL

Crowder at Haileyville, 6:30 p.m.

Dec. 2

HS BASKETBALL

Quinton Tournament

Dec. 3

HS BASKETBALL

Quinton Tournament

Dec. 4

HS BASKETBALL

Quinton Tournament

Dec. 5

HS BASKETBALL

Quinton Tournament

Dec. 6

HS BASKETBALL

Quinton Tournament

Dec. 7 

HS BASKETBALL

Quinton Tournament

Dec. 10 

HS BASKETBALL

Haileyville at Kiowa, 6:30/8 p.m. 

Dec. 13

HS BASKETBALL

Haileyville at Stringtown, 6:30/8 p.m.

Dec. 16

HS BASKETBALL

Moss at Haileyville, 6:30/8 p.m.

Dec. 17

HS BASKETBALL

Canadian at Haileyville, 6:30/8 p.m. 

Jan. 2

HS BASKETBALL

Haileyville Festival

Jan. 3

HS BASKETBALL

Haileyville Festival

Jan. 7

HS BASKETBALL

Haileyville at Pittsburg, 6:30/8 p.m.

Jan. 9

HS BASKETBALL

Haileyville at Moyers Tournament

Jan. 10

HS BASKETBALL

Haileyville at Moyers Tournament

Jan. 11

HS BASKETBALL

Haileyville at Moyers Tournament

Jan. 20

HS BASKETBALL

Pitt 8 Conference Tournament

Jan. 21

HS BASKETBALL

Pitt 8 Conference Tournament

Jan. 22 

HS BASKETBALL

Pitt 8 Conference Tournament

Jan. 23

HS BASKETBALL

Pitt 8 Conference Tournament

Jan. 24

HS BASKETBALL

Pitt 8 Conference Tournament

Jan. 25

HS BASKETBALL 

Pitt 8 Conference Tournament

Jan. 27

HS BASKETBALL

Buffalo Valley at Haileyville, 6:30/8 p.m.

Jan. 30

HS BASKETBALL

Panola at Haileyville, 6:30/8 p.m.

Jan. 31

HS BASKETBALL

Haileyville at Hanna, 6:30/8 p.m.

Feb. 4

HS BASKETBALL 

Haileyville at Savanna, 6:30/8 p.m.

Feb. 14

HS BASKETBALL

Districts

Feb. 15

HS BASKETBALL

Districts

Feb. 20

HS BASKETBALL

Regionals

Feb. 21

HS BASKETBALL

Regionals

Feb. 22

HS BASKETBALL

Regionals

Feb. 27

HS BASKETBALL

Area Tournament

Feb. 28 

HS BASKETBALL

Area Tournament

Feb. 29

HS BASKETBALL

Area Tournament

March 6 

HS BASKETBALL

State Tournament

March 7

HS BASKETBALL 

State Tournament

Please send schedules to sports editor Corey Stolzenbach via email (cstolzenbach@mcalesternews.com).